روش های ارسال محصولات

ba1

 

در ذیل انواع روشهای ارسال محصولات در وب سایت پیشگامان 24 توضیح داده شده است :

پیشگامان 24 با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس پیشگامان24 در شهر مشهد،طرقبه و شاندیز فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

در روزهای تعطیل پیشگامان24 هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد .

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 13 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، بین 1 الی 3 روز کاری تحویل داده می شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند ممکن است یک روز بیشتر، به زمان تحویل اضافه گردد . سفارش‌‌‌‌ها در شهر مشهد (هزینه حمل ظروف و محصولات یکبار مصرف) رایگان ارسال می‌شوند.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی محصولات ، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  محصولات دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده ، در اولین فرصت از طریق تلفن 32422580 – 051 ، یا ارسال ایمیل و پیام از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به پشتیبانی فروش پیشگامان24 اطلاع داده شود.

ارسال محصولات از طریق چاپار برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس پیشگامان24 برنامه ریزی شده است.سفارشات به صورت پس کرایه (دریافت هزینه حمل در مقصد) به آدرس خریدار ارسال خواهد شد. برای خریدار از لحاظ هزینه حمل مقرون به صرفه بوده و در مدت زمان مناسبی هم سفارش خود را دریافت می نمایند .(با توجه به دوری و نزدیکی آدرس خریدار ، بین 3 الی 5 روز)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه حمل و نیز رهگیری مرسولات می توانید به لینک های ذیل مراجعه نمایید.

هزینه های حمل توسط چاپار  

رهگیری مرسولات ارسال شده توسط چاپار

ارسال با پست برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس پیشگامان24  و حمل چاپار در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری که هماهنگی آن طی تماس تلفنی صورت خواهد گرفت (پشتیبانی فروش : 05132422580) ، محصولات سفارش داده شده با پست به صورت پس کرایه (دریافت هزینه حمل در مقصد) ارسال خواهند شد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به نوع ارسال و محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش توسط پست مشخص می گردد.

جهت اطلاع از هزینه های حمل توسط پست می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

هزینه های حمل توسط پست

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسوله پستی

تیپاکس برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس پیشگامان24 و حمل چاپار در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری که هماهنگی آن طی تماس تلفنی صورت خواهد گرفت (پشتیبانی فروش : 05132422580) ، محصولات سفارش داده شده با تیپاکس به صورت پس کرایه (دریافت هزینه حمل در مقصد ) ارسال خواهند شد.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

تیپاکس

ارسال محصولات از طریق ترمینال برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس پیشگامان24 و چاپار برنامه ریزی شده است. در صورت درخواست مشتری که هماهنگی آن طی تماس تلفنی صورت خواهد گرفت(پشتیبانی فروش : 05132422580) محصولات سفارش داده شده از طریق ترمینال به صورت پس کرایه (دریافت هزینه حمل در مقصد) ارسال خواهند شد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به ترمینال، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت است.

باربری برای حجم سفارش از نیسان به بالا می باشد و محصولات به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه حمل در مقصد) ارسال خواهند شد.

محصولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور تا 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد .