بن پلاس ، روشی برای خرید ارزانتر

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و پا قرص پیشگامان 24 هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از پیشگامان 24 خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، پیشگامان 24 با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که محصولات مورد نیاز سازمان یا شرکت خود را پیوسته از پیشگامان 24 تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که پیشگامان 24 پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از پیشگامان 24 !

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا محصولات برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح بن پلاس ، نگاه ویژه‏‌ی پیشگامان 24 به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با بن پلاس ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

بن پلاس ، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر محصول ، در حساب کاربری شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از پیشگامان 24 ، بسته به ارزش کالای خریداری شده ، به میزانی امتیاز “بن پلاس” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

•  بن پلاس ، امتیازیست ویژه که پیشگامان 24 جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

•  بن پلاس ، امتیازی است که به خرید جاری تعلق می گیرد و در حساب کاربری ذخیره می گردد ، برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی . ارزش هر 50 بن پلاس ، 10000 ریال ( ده هزار ریال) می باشد .

(اگر 100 هزار تومان خرید نمایید ، 100 بن پلاس به آن تعلق می گیرد که ارزش تخفیف 2000 تومان در خرید بعدی را دارد یا به عبارتی 2 درصد تخفیف خرید جاری در قالب بن پلاس در حساب کاربری ذخیره شده برای استفاده در خرید بعدی)

•  میزان دریافت امتیاز بن پلاس برای هر محصول متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن پلاس کسب کرده‏‌اید ، برای خرید محصولات بعدی امکان استفاده از بن پلاس در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. این میزان که برای هر محصول متفاوت است، در صفحه اطلاعات محصول درج شده است.

•  در حال حاضر اعتبار هر امتیاز بن پلاس از زمان دریافت آن 90 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن پلاس، باید برنامه ریزی نمایید.

تصور کنید می‏‌خواهید محصول مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن 1700000  ریال است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این محصول 170 امتیاز بن پلاس به ارزش 34000ریال در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این محصول امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 34000 ریال در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید بن پلاس دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. به برخی از محصولات امتیاز بن پلاس بیشتری اعطا می‏‌ شود و به برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ محصول و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی پیشگامان 24 و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌گردد.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه محصولاتی با قیمت 300000 ریال و 500000 ریال را انتخاب می‌کنید.

در این مثال از 170 بن پلاس قبلی، امکان استفاده از کل 170 بن پلاس یا به انتخاب خود ، مقداری از بن پلاس را به عنوان تخفیف دارید. یعنی شما به جای 800000 هزار ریال، 766000 ریال در صورت استفاده از کل بن پلاس پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای محصول اول 30 بن پلاس جدید و برای محصول دوم 50 بن پلاس جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.  پس از این خرید 80 بن پلاس جدید به حساب شما اضافه می گردد که اگر از بن پلاس خرید قبلی(170 بن پلاس) استفاده ننموده باشید در مجموع 250 بن پلاس در حساب کاربری شما موجود است. یعنی تا 50000 ریال می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید ، علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌نمایید.به این نکته توجه داشته باشید که هر بن پلاسی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تا 90 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

در حال حاضر امکان انتقال بن پلاس بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای بن پلاس خود سودمند سازید.

همان طور که گفته شد، بن پلاس طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت بن پلاس در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی ، از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار بن پلاس دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

شما می توانید در هر خرید جدید یا کل بن پلاس موجود در حساب کاربریتان را استفاده نمایید یا مقداری از آنرا.در ضمن در صورت تمایل نیز می توانید بن پلاس خود را برای خرید های بعدی ذخیره نمایید و در خرید فعلی استفاده نکنید.(زمان استفاده از بن پلاس 90 روز از تاریخ خرید می باشد .)

بن پلاس برای استفاده در سایت پیشگامان 24 طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف بن پلاس ، می توانید پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، بن پلاس خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

بله. با انجام هر خرید، مقداری بن پلاس دریافت خواهید نمود که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند .توجه داشته باشید که هر بن پلاس دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از بن پلاس های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از پیشگامان 24 دریافت کنید.

آواتار موبایل
Main Menu x
X