بازاریابی اینترنتی امروزه به عنوان بخشی از تجارت الکترونیک مورد توجه قرار گرفته و منبع كسب درآمد خوبی می‌باشد.

در این طرح شما می‌توانید بدون سرمایه حتی در منزل کسب درآمد نمایید. سود حاصل از این بازاریابی اینترنتی در ابتدا 1 درصد بوده و در صورتیکه 50 نفر خرید حاصل گردد درصد بازاریابی اینترنتی به 2 درصد خواهد رسید و از این به بعد تمام ورودی های از طریق بازاریاب اینترنتی با درصد جدید به صورت خودکار محاسبه می گردد.

هر مشتری که از طریق لینک بازاریاب اینترنتی وارد وب سایت پیشگامان 24 شود در مدت 365 روز به هر تعداد خریدی که انجام نماید این سود برای بازاریاب به صورت خودکار محاسبه می گردد.

فرض کنید یک مشتری از طریق لینک بازاریاب وارد وب سایت گردد و یک میلیون تومان خرید نماید در ابتدا سود بازار یابی خودش را می گیرید و در خرید های بعد این مشتری ( به تعداد نامحدود در 365 روز) با اینکه فقط یکبار از لینک بازاریاب وارد وب سایت پیشگامان 24 شده تمامی خریدهایش سود بازاریاب در پنل بازاریاب به صورت خودکار منظور می گردد.

در طرح بازاریابی پیشگامان 24 ، بازاریاب اینترنتی نیاز به هیچگونه سرمایه نقدی ندارد به عبارتی با سرمایه صفر می تواند کسب درآمد نماید.


مراحل سیستم همکاری در بازاریابی اینترنتی:

در این طرح ، هنگامیکه فردی از لینک تبلیغات بازاریاب اینترنتی وارد وب سایت پیشگامان 24 شده و از این لینک منجربه خرید گردد، یک درصد (1%) از کل مبلغ خرید تکمیل شده به عنوان پاداش بازاریاب برای ایشان منظور می گردد .

پس از اینکه تعداد ارجاع های بازاریاب اینترنتی به بالای 50 نفر خرید رسید ( پاداش بازاریاب اینترنتی به 2 درصد ) به صورت سیستمی و اتومات تغییر خواهد نمود .

درصد کمیسیون و درآمد پرداخت شده و سود پرداخت نشده و … ، در قسمت آمار ورودی ها در پنل بازاریاب اینترنتی قابل مشاهده است مانند تصویر زیر :

in11این سیستم طوری برنامه ریزی شده است که اگر از لینک بازاریاب اینترنتی وارد وب سایت شد و ثبت نام نمود ، تا یکسال (365 روز ) هر مقدار خریدی که این فرد در سایت انجام نماید حتی با دفعات متوالی در روزهای مختلف ، پاداش بازاریاب همچنان منظور خواهد شد . که در قسمت ارجاع ها در پنل بازاریابی اینترنتی به عنوان نمونه قابل ملاحظه است.مانند تصویر زیر :

in10بازاریاب اینترنتی از طریق پنل بازاریابی خود به راحتی می تواند آمارهای ورودی ، نمودارهای ارجاع ، بازدیدها ، بنرها ، درآمد های پرداخت شده و درآمدهای پرداخت نشده و … را ملاحظه نماید.

جهت دریافت پاداش بازاریاب اینترنتی می تواند بعد از رسیدن به پاداش حداقل 1.000.000 ریال (یکصد هزار تومان) یکی از دو حالت ذیل را در قالب ارسال درخواستی به آدرس ایمیل pishgaman24.com@gmail.com ، انتخاب نماید :

حالت اول : درخواست بن پلاس

در این حالت به ازاء هر 10000 ریال (ده هزار ریال ) ، 50 بن پلاس به بازاریاب اینترنتی اختصاص می یابد که در حساب کاربریش شارژ می شود .

حالت دوم : درخواست مبلغ پاداش

در این حال بازاریاب اینترنتی در خواست مبلغ پاداش را می نماید که به حساب فرد از طریق پیشگامان 24 واریز می گردد.

اگر بازاریاب اینترنتی حالت دوم را انتخاب نماید می بایست در ایمیل ارسالی جهت واریز مبلغ پاداش بازاریاب اینترتی ، شماره کارت بانکی که به نام بازاریاب اینترنتی باشد به همراه اسکن کارت ملی را نیز ارسال نماید. واریز مبلغ فقط به نام بازاریاب اینترنتی که در پیشگامان 24 ثبت نام نموده است واریز می گردد و واریز مبلغ به نام فرد دیگری صورت نمی پذیرد.

جهت هر گونه راهنمایی و نیاز به توضیحات با شماره های ذیل می توانید تماس حاصل فرمایید (بین ساعت 8 الی 16 به غیر از تعطیلات رسمی) :

05132422580

09154387335

 

بعد از ثبت نام در پیشگامان 24 نام کاربری را در این قسمت درج نمایید

انتخاب مسیر …
انتخاب مسیر …
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

نام کاربری که در سایت پیشگامان 24 ثبت نام نموده اید در این قسمت درج نمایید

یک گزینه را انتخاب نمایید

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

جهت هر گونه راهنمایی و نیاز به توضیحات با شماره های ذیل می توانید تماس حاصل فرمایید (بین ساعت 8 الی 16 به غیر از تعطیلات رسمی) :

05132422580

09154387335

ما قدم به قدم برای کسب درآمد همراه شما هستیم و در این راه اگر نیازی به راهنمایی داشته باشید شما را پشتیبانی خواهیم کرد. شیوه‌هایی را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به کسب درآمد بپردازید:

در این طرح بازاریاب اینترنتی ، ابتدا در پیشگامان 24 ثبت نام می نماید
sabt

بعد از ثبت نام در وب سایت پیشگامان 24 جهت بهره مندی از خدمات پشتیبانی و آموزشی رایگان جهت کسب سود بیشتر می بایست فرم درج شده در لینک >>  ثبت نام رسمی در سیستم کسب سود را نیز تکمیل نمایید .

پس از ورود به صفحه کاربری خود، به پنل بازاریابی اینترنتی دسترسی پیدا می نماید.که مانند تصویر زیر در بالای وب سایت قابل رویت است و با کلیک روی پنل بازاریاب اینترنتی وارد پنل خود می شوید .
in1

در این قسمت به بازاریاب اینترنتی یک ID بازاریابی به صورت خودکار اختصاص داده می شود .

in2در تصویر بالا به عنوان مثال Id بازاریاب اینترنتی برابر 7 می باشد.و لینک اختصاصی فرد در URL ارجاع شما نمایان است .

حال می توانید با اشتراک گذاری لینک فوق در شبکه های اجتماعی یا وبلاک و یا سایت اختصاصی خود شروع به تبلیغات نماید.مانند زیر که در پيام رسان ارسال شده است:
in4

در ضمن شما می توانید هر صفحه از وب سایت پیشگامان 24 را مانند نمونه زیر انتخاب نموده و url صفحه مورد نظر را مانند شکل زیر copy نمایید:

in5سپس در قسمت URL برگه ، Past نموده و با کلیک روی ایجاد URL ، لینک اختصاصی خود را در صفحه مورد نظر ایجاد نمایید.مانند شکل زیر :

in6

و حال لینک جدید که ساخته اید و در مثال به حراجی پیشگامان 24 ارجاع داده شده است را در تبلیغات استفاده می نمایید.مانند تصویر زیر که در پيام رسان منتشر شده است :

in8

از این طریق تبلیغات هدفمند تر می توانید انجام دهید یا محصولی خاصی از سایت را که علاقمند هستید تبلیغ نمایید.

بازاریاب اینترنتی در صورتیکه وبلاگ یا وب سایت اختصاصی خود را دارد از بنرهای تبلیغاتی که کد آن در پنل بازاریاب اینترنتی قرار گرفته است نیز می تواند استفاده نماید .

در این طرح فرد می تواند یک وب سایت شخصی فروشگاهی به مانند همین سایت راه اندازی کند و از اطلاعات و عکس های این سایت برای سایت خود کمک گرفته و به فروش محصولات سایت پیشگامان 24 بپردازد.

همچنین از طریق لینک زیر وارد پنل بازاریابی اینترنتی شده:

و از گزینه های پنل بازاریاب اینترنتی، گزینه کدهای سفارشی را انتخاب کنید:

و از این کدها در وب سایت خود استفاده نمایید.

در این طرح فرد می تواند یک وبلاگ شخصی فروشگاهی به مانند همین سایت راه اندازی کند و از اطلاعات و عکس های این سایت برای وبلاگ خود کمک گرفته و به فروش محصولات سایت پیشگامان 24 بپردازد.

 

چند نمونه از وبلاگ های رایگان جهت ثبت نام شما:

 

همچنین از طریق لینک زیر وارد پنل بازاریابی اینترنتی شده:

و از گزینه های پنل بازاریاب اینترنتی، گزینه کدهای سفارشی را انتخاب کنید:

و از این کدها در وبلاگ خود استفاده نمایید.

در این شیوه شما می توانید به صورت حضوری، مصرف کننده نهایی خود را شناسایی کنید و به مجموعه خود اضافه نمایید.

مثلا:

– یک میوه فروش در ماه به کیسه نایلون‌ با حجم زیاد نیاز دارد که می‌تواند به مجموعه مشتری‌های شما اضافه گردد.

– یا یک کترینگ رستوران در ماه به ظروف آلومینیوم و فوم، قاشق و چنگال نیاز دارد.

– و …

پاسخ به سوالات متداول :

جواب: خیر، در بازاریابی شبکه ای شما مجبورید اول جنس را بخرید و بعد بفروشید و در حقیقت نیاز به سرمایه اولیه دارد اما در این روش نیاز به خریدن محصول نیست و شما فقط آن را به مشتری معرفی می کنید

همچنین در بازاریابی شبکه ای شما به چند نسل قبل از خود سود می رسانید اما در بازاریابی وابسته هر فرد به اندازه زحمتی که میکشد پورسانت دريافت ميكند.