همکاری در بازاریابی اینترنتی پیشگامان 24 دارای مزیتهایی به شرح ذیل می باشد :

1- کسب در آمد بدون سرمایه

2- تنها ابزار مورد نیاز یک گوشی یا تبلت یا کامپیوتر با دسترسی به اینترنت می باشد .

در این طرح بازاریاب اینترنتی ، ابتدا در پیشگامان 24 ثبت نام می نماید
sabt

بعد از ثبت نام در وب سایت پیشگامان 24 جهت بهره مندی از خدمات پشتیبانی و آموزشی رایگان جهت کسب سود بیشتر می بایست فرم درج شده در لینک >>  ثبت نام رسمی در سیستم کسب سود را نیز تکمیل نمایید .

پس از ورود به صفحه کاربری خود، به پنل بازاریابی اینترنتی دسترسی پیدا می نماید.که مانند تصویر زیر در بالای وب سایت قابل رویت است و با کلیک روی پنل بازاریاب اینترنتی وارد پنل خود می شوید .
in1

در این قسمت به بازاریاب اینترنتی یک ID بازاریابی به صورت خودکار اختصاص داده می شود .

in2در تصویر بالا به عنوان مثال Id بازاریاب اینترنتی برابر 7 می باشد.و لینک اختصاصی فرد در URL ارجاع شما نمایان است .

حال می توانید با اشتراک گذاری لینک فوق در شبکه های اجتماعی یا وبلاک و یا سایت اختصاصی خود شروع به تبلیغات نماید.مانند زیر که در تلگرام ارسال شده است:
in4

در ضمن شما می توانید هر صفحه از وب سایت پیشگامان 24 را مانند نمونه زیر انتخاب نموده و url صفحه مورد نظر را مانند شکل زیر copy نمایید:

in5سپس در قسمت URL برگه ، Past نموده و با کلیک روی ایجاد URL ، لینک اختصاصی خود را در صفحه مورد نظر ایجاد نمایید.مانند شکل زیر :

in6

و حال لینک جدید که ساخته اید و در مثال به حراجی پیشگامان 24 ارجاع داده شده است را در تبلیغات استفاده می نمایید.مانند تصویر زیر که در تلگرام منتشر شده است :

in8

از این طریق تبلیغات هدفمند تر می توانید انجام دهید یا محصولی خاصی از سایت را که علاقمند هستید تبلیغ نمایید.

بازاریاب اینترنتی در صورتیکه وبلاگ یا وب سایت اختصاصی خود را دارد از بنرهای تبلیغاتی که کد آن در پنل بازاریاب اینترنتی قرار گرفته است نیز می تواند استفاده نماید .

در این طرح ، هنگامیکه فردی از لینک تبلیغات بازاریاب اینترنتی وارد وب سایت پیشگامان 24 شد و از این لینک منجربه خرید شد ، سه درصد (3%) از کل مبلغ خرید تکمیل شده به عنوان پاداش بازاریاب برای ایشان منظور می گردد .

پس از اینکه تعداد ارجاع های بازاریاب اینترنتی به بالای 100 نفر رسید ( پاداش بازاریاب اینترنتی به 4 درصد ) و با ارجاع بالای 500 نفر ( پاداش بازاریاب اینترنتی به 5 درصد ) به صورت سیستمی و اتومات تغییر خواهد نمود .

درصد کمیسیون و درآمد پرداخت شده و سود پرداخت نشده و … ، در قسمت آمار ورودی ها در پنل بازاریاب اینترنتی قابل مشاهده است مانند تصویر زیر :

in11این سیستم طوری برنامه ریزی شده است که اگر از لینک بازاریاب اینترنتی وارد وب سایت شد و ثبت نام نمود ، تا یکسال (365 روز ) هر مقدار خریدی که این فرد در سایت انجام نماید حتی با دفعات متوالی در روزهای مختلف ، پاداش بازاریاب همچنان منظور خواهد شد . که در قسمت ارجاع ها در پنل بازاریابی اینترنتی به عنوان نمونه قابل ملاحظه است.مانند تصویر زیر :

in10بازاریاب اینترنتی از طریق پنل بازاریابی خود به راحتی می تواند آمارهای ورودی ، نمودارهای ارجاع ، بازدیدها ، بنرها ، درآمد های پرداخت شده و درآمدهای پرداخت نشده و … را ملاحظه نماید.

جهت دریافت پاداش بازاریاب اینترنتی می تواند بعد از رسیدن به پاداش حداقل 200000 ریال (دویست هزار ریال) یکی از دو حالت ذیل را در قالب ارسال درخواستی به آدرس ایمیل pishgaman24.com@gmail.com ، انتخاب نماید :

حالت اول : درخواست بن پلاس

در این حالت به ازاء هر 10000 ریال (ده هزار ریال ) ، 50 بن پلاس به بازاریاب اینترنتی اختصاص می یابد که در حساب کاربریش شارژ می شود .

حالت دوم : درخواست مبلغ پاداش

در این حال بازاریاب اینترنتی در خواست مبلغ پاداش را می نماید که به حساب فرد از طریق پیشگامان 24 واریز می گردد.

اگر بازاریاب اینترنتی حالت دوم را انتخاب نماید می بایست در ایمیل ارسالی جهت واریز مبلغ پاداش بازاریابی اینترتی ، شماره کارت بانکی به همراه نام بانک که به نام بازاریاب اینترنتی باشد به همراه اسکن کارت ملی را نیز ارسال نماید. واریز مبلغ فقط به نام بازاریاب اینترنتی که در پیشگامان 24 ثبت نام نموده است واریز می گردد و واریز مبلغ به نام فرد دیگری صورت نمی پذیرد.

جهت هر گونه راهنمایی و نیاز به توضیحات با شماره های ذیل می توانید تماس حاصل فرمایید :

پشتیبانی آنلاین (تلگرام) : 09362209036  untitled-2