همکاری در فروش پیشگامان 24 دارای مزیتهایی به شرح ذیل می باشد :

1- کسب در آمد بدون سرمایه

2- ساعت کاری در اختیار همکاران فروش

البته اگر افرادی علاقمند باشند به صورت حرفه ای تر همکاری نموده و درآمد بیشتری کسب نمایندو نیاز به راهنمایی بیشتر دارند ،

جهت هر گونه راهنمایی و نیاز به توضیحات با شماره های ذیل می توانید تماس حاصل فرمایید :

در این طرح همکار فروش ، ابتدا در پیشگامان 24 ثبت نام می نماید .

لازم به توضیح است در موقع درج مشخصات خود ( می بایست جلوی نام خانوادگی در پرانتز ، کلمه (( همکار فروش )) قید گردد )

بعد از ثبت نام در وب سایت پیشگامان 24 جهت بهره مندی از خدمات پشتیبانی و آموزشی رایگان جهت کسب سود بیشتر می بایست فرم درج شده در لینک >>  ثبت نام رسمی در سیستم کسب سود را نیز تکمیل نمایید .

سپس با نام کاربری خود برای سایر خریداران (مصرف کنندگان) با نمایش محصولات پیشگامان 24 به آنها ، برایشان خرید می نماید و جهت ارسال ، مشخصات تحویل گیرنده را با توجه به سیستم تعبیه شده در وب سایت که در راهنمای خرید به صورت کامل توضیح داده شده است ، درج می نماید و توسط پیشگامان24 به آدرس تحویل گیرنده ارسال می گردد.( روشهای ارسال محصولات )

هر همکار فروشی می تواند به نمایندگی برای خانواده ، فامیل ، رستورانها ، کافی شاپها ، قنادیها ، واحد های بسته بندی ، کشتارگاهها ، مرغداری ها و … ، بسته به نیازشان با نام کاربری خود برای آنها خرید نماید.

در این سیستم همکار فروش برای خریدار، محصولات را دقیقا با قیمتهای درج شده در سایت خرید می نماید .حتی اگر تخفیفی در وب سایت اعمال نموده باشیم شامل خریدار هم می شود.

همکار فروش مثل بازاریاب ، بازاریابی می کند ، برای خریداران ، با نام کاربری خود ، خرید می نماید ، امتیاز بن پلاس بدست می آورد ( جهت اطلاعات بیشتر در مورد بن پلاس به معرفی بن پلاس مراجعه نمایید.)، سپس می تواند از امتیاز بن پلاس که ماهیت مبلغی دارد ، در خرید ها استفاده نموده یا درخواست خرید امتیاز بن پلاس را به پیشگامان 24 ارسال نماید که مراحل کار و نحوه کسب سود بیشتر در بخش بعدی به صورت کامل توضیح داده شده است .

همکار فروش ، تعداد بن پلاسی که در هر خرید بدست می آورد را در قسمت کاربری خود می تواند مشاهده نماید .

بن پلاس خریدهای گذشته در خرید جدید با هر تعدادی قابل استفاده است ولی همکاران فروش می توانند بعد از اینکه به اهدافی که تعیین شده است رسیدند در خواست سود کسب شده را نمایند .

لازم به ذکر است خرید امتیاز بن پلاس فقط مخصوص همکاران فروش است و به سایر خریداران تعلق نمی گیرد. بن پلاسی که در هر خرید بدست می آید 3 ماه اعتبار دارد.

 

اگر همکار فروش به هدف سوم برسد دو برابر هدف یک سود کسب می نماید زیرا سود هدف یک معادل 2.5 درصد و سود هدف سوم معادل 5 درصد مجموع خرید است.

نحوه دریافت سود :

همکار فروش بعد از رسیدن به هر هدف می تواند با ارسال مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی ، نام کاربری ، کپی کارت ملی به همراه شماره کارت بانکی به ایمیل pishgaman24.com@gmail.com درخواست تسویه سود کسب شده را با انتخاب یکی از حالتهای زیر ، نماید.

 

 

 

 

حالت اول : درخواست خرید امتیاز بن پلاس

در این حالت امتیاز بن پلاس خریداری شده سپس در حساب کاربری همکار فروش این امتیاز بعد از خرید ، صفر می گردد و مبلغ آن به حساب همکار فروش واریز می گردد.

 

 

 

 

حالت دوم : درخواست بن پلاس

در این حالت معادل مبلغ سود (هر 1000 تومان معادل 50 بن پلاس می باشد) به بن پلاس همکار فروش اضافه می گردد و می تواند از امتیاز بن پلاس خود در خریدهای بعدی استفاده نماید .( در این حالت نیاز به ارسال شماره کارت بانکی نمی باشد)

  

جهت هر گونه راهنمایی و نیاز به توضیحات با شماره های ذیل می توانید تماس حاصل فرمایید :

برای همکار فروش دو حالت ممکن است ایجاد شود :

1- خرید برای خریدار ی که مبلغ سفارش را مستقیما یا نقدا پرداخت می نماید .

2- خرید برای خریداری که امکان پرداخت نقدی ندارند.

بیشتر بحث برای حالت دوم است که اگر همکار فروشی بخواهد فروش بیشتری انجام دهد و خریداری برایش امکان پرداخت نقدی نباشد اینکار برای همکار فروش سود آور است یا خیر ؟

به عنوان مثال اگر یک فرد سرمایه 5000000 (پنج میلیون) تومان داشته باشد و آنرا در بانک بگذارد با توجه به حداکثر سود سالانه 15 درصد (ماهانه 1.25 درصد) ، مبلغ سود در یک سال 750000 (هفتصد و پنجاه هزار ) تومان و ماهانه 62500(شصت و دو هزار و پانصد ) تومان می شود.

حال اگر همکار فروش :

برای مشتریانش ، با سرمایه شخصی خود پنج میلیون تومان خرید نماید و پایان ماه از مشتریانش بگیرد سود ماهانه همکار فروش با توجه به رسیدن به هدف سوم ، مبلغ 250000 (دویست و پنجاه هزار )تومان می گردد . اگر با سود بانکی مقایسه نمایید چهار برابر سود نموده است.

این تفاوت فردی است که پول خود را در بانک می گذارد یا از پول خود فعالیت اقتصادی انجام می دهد . در این طرح هر چه همکار فروش خبره تر شود قطعا سود بالاتری کسب می کند .

در طرح 100 روزه شما می توانید به درآمد حداقل 2.5 میلیون تومان در ماه برسید. 

روش کار :

هر روز 1 مشتری با خرید حداقل 500 هزار تومان

با روش فوق شما در پایان 100 روز کاری به فروش 50 میلیون تومان دست یافته اید که سود همکار فروش به 2.5 میلیون تومان می رسد.با توجه به اینکه مشتریان محصولات پیشگامان 24 در هر ماه معمولا سفارشاتشان را تکرار می نمایید این درآمد برای شما هر ماه معمولا تکرار خواهد شد .

حال این سووال پیش می آید که چگونه 500 هزارتومان در روز فروش داشته باشیم .

با توجه به تنوع بیش از 1000 محصول یکبار مصرف در پیشگامان 24 و علاقمندی و شناخت بیشتر شما روی هر محصول می توانید چند نوع محصول را انتخاب نموده و تمرکزتان را روی تعداد کمتری از محصولات بگذارید و با تجربه کسب نمودن به تعداد محصولاتی که می فروشید و دامنه مشتریانتان اضافه نمایید.

برای مثال در پیشگامان 24 ما سفره یکبار مصرف کاغذی داریم که قیمت هر کارتن آن حدود یکصد هزار تومان می باشد اگر شما به هر سوپرمارکت 5 کارتن و یا به 5 سوپر مارکت در هر روز یک کارتن بفروشید به مبلغ 500 هزار توان در روز دست یافته اید.

110002-7-300x366

لینک خرید  

پس ملاحظه می فرمایید تنها با یک محصول هم می توانید به این رقم فروش دست یابید . قطعا هر چقدر با تجربه تر شوید و شناختتان نسبت به مشتریان و محصولات بیشتر شود ، به حجم فروش و تنوع بالاتری در فروش دست خواهید یافت و می توانید این کار را به یک حرفه دائمی تبدیل نمایید .البته ما شما را در طول مسیر با پشتیبانی و آموزش رایگان کمک خواهیم نمود .

با ما در تماس باشید .05132422580-09358889003